Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A két videókártya között...

A két videókártya között lényegesen nagy a különbség?

Figyelt kérdés

Rendeltem PCX ről egy ASUS GTX 950 Strix videókártyát a probléma az, hogy OC-t rendeltem, de csak sima DC2-t küldtek nem DC2OC-t. Tehát nagy a különbség? Az egyik OC a másik sima ha jól értelmezem.

Az egyik: STRIX-GTX950-DC2OC-2GD5-GAMING

Másik: STRIX-GTX950-DC2-2GD5-GAMING ( Ez Az enyém)



2016. márc. 10. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi.És magad is fel tudod húzni az órajelet,elég nagy tuning potenciál van a kártyában.Egy gtx960 szintjéig fel lehet húzni ha normális alaplapod és tápod van.
2016. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 meszike91 ***** válasza:

Nem. A gyári oc az vicc kategória.


Te magad is tudsz annyit húzni rajta, sőt még jóval többet is.

2016. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
OC=OverClock.De ezt otthon is meg lehet csinálni.
2016. márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szinte semmi különbség nincs köztük. 1 FPS sem.


Nekem van egy natúr OC GTX 960-am. Van ilyen G1 Gaming Atom Brutál Edition is, aminek nagyobb az órajele. Felhúztam arra az órajelre, ami annak a kártyának van. Az eremény: 1.3 FPS átlagban.


Alig van különbség köztük, ha pedig akarod felhúzhatod saját magad is a DC2OC szintjére. Még tovább is ha értes hozzá.

2016. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag annyi, hogy ASUS GPU Tweak el felhúzom 1350MHz re a core clock ot (most alapból 1250 mert ugye nem oc) és kész igaz?
2016. márc. 10. 23:06
 6/6 meszike91 ***** válasza:

Fokozatosan emeld az órajelet. Egyébként igen, ezekbe a VGA-kban nagy a tuningpotenciál.


A feszültséghez és a memóriához viszont jobb ha nem nyúlsz.

2016. márc. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!