Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges e az, hogy két...

Lehetséges e az, hogy két különböző videókártya van egy gépben és váltogatni közöttük, hogy épp melyiket használjam?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy tegyük fel van egy Quadro és egy Geforce kártyám, és ugyebár az egyikkel grafikai terveket, munkákat, míg a másikat játszásra használnánk. Van erre lehetőség, hogy átváltsunk egyik kártyáról a másikra?

2016. márc. 11. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha mindkettőnek külön kimenete van akkor lehet olyan "Y" ipszilon kütyüket amikkel tudod változtatni, hogy honnan kapd a bemenetet (egyetemen láttam ilyet, mikor a tanárok a teremben levő asztali vagy a saját laptopjuk között tudtak váltani ez arra volt jó hogy ne keljen állandóan kihuzigálni az ottani gépből a kábelt).


De ha ugyan abból a gépből jön nem tudom hogy lehet megoldani. Nekem is van egy intel video kártya (prociba integrálva) es egy ATI. Mindkettőnek fent van a dirvere de ugy vettem eszre, hogy nem tudok választani, es aszt hiszem az intel használom. Nem szoktam játszani.... :).

2016. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!