Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma reggel kikapcsoltam a...

Nácán Zoltán kérdése:

Ma reggel kikapcsoltam a gépet áramtalanítottam. Bekapcsoltam és nincs kép és csak csipog a gép. Elsőnek 3-at utánna 6-ot utánna 2-őt végül 1-et. Ja és bekapcsoláskor a gép cd meghajtója háromszor indul be. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2016. márc. 11. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Először próbáld kivenni és visszatenni az összes hardveres alkatrészt, kivéve a processzort. Ha ez nem segít, akkor az alaplapi leírásban benne van, hogy hány sípolás milyen hibát jelez annál az alaplapnál, olyan irányban érdemes tovább keresgélni.
2016. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenre hibát jelez ez a vicces.
2016. márc. 11. 21:35
 3/9 A kérdező kommentje:
UPDATE:Beleraktam egy új RAM-ot és nem kapok csipogást.
2016. márc. 11. 22:28
 4/9 axonbite ***** válasza:
milyen típusú alaplapról van szó?
2016. márc. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy igazán régi Conroe945pl-glan.
2016. márc. 12. 06:56
 6/9 axonbite ***** válasza:

jobban figyelj oda milyen hangjelzést ad mivel ebben az alaplapban ami bios van és abban nincs ilyen hibajelzés 3.6.2.1


különben nehéz lesz segíteni.

2016. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A csipogasok kozott van kis szunet
2016. márc. 12. 09:32
 8/9 axonbite ***** válasza:

de pontosan számold mennyit csippan alkalmanként mert az ami biosman nincs ilyen hibajelzés 3-6-2-1

ahhoz hogy belehessen azonosítani a hibát pontos adat kell.

2016. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 axonbite ***** válasza:
főleg memória hiba és lehetséges billentyű hiba is.nézd meg nincs e beragadva valamelyik gomb.
2016. márc. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!