Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » "Gamer" laptop, melyiket...

"Gamer" laptop, melyiket választanátok? Esetleg mást? (250k környékén)

Figyelt kérdés

Főleg játékra lenne. Azért nem PC-t szeretnék, mivel sokszor utazok, így kevésbé lenne kihasználva.

Az alábbi laptopokat nézegettem:

ASUS G551JW-CN214D:

[link]


Asus X550JX:

[link]


LENOVO IDEAPAD Y700 GAMER:

[link]


Melyiket választanátok, és miért? Esetleg mást?

Előre is köszönöm a segítségeteket!



2016. márc. 12. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ezek valóban nagyon jók! viszont a lenovo-t választanám: videókártya:szinte túl jó :)

proci:jó

vinyó:nagyon gyors

kijelző:ips kijelző

ha opit tudsz magadnak tenni rá akkor kiváló

2016. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
[link] en megneznem ezt is de jo ha lenovo is ha 2 vga van benne alapbol
2016. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

a radium mint üzlet a nem ajánlott boltokat erősíti


az asus x szériás gépeinél az anyaghasználat szörnyen rossz, illetve a hűtés is, az erősen kerülendő


a lenovonál a garanciáztatás rémálom, kritikán aluli, nem mellesleg az a vga gyengébb mint a másik asusban lévő gtx 960, nem beszélve a prociról


az asus g551-nél egyetlen gond van, hogy a fém burkolat miatt a wifi elég gyengén muzsikál, viszont minden más téren fényévekkel jobb mint a másik kettő gép

az n551 ugyan ez egyébként, csak másik kinézettel

2016. márc. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az asus gl sorozat egy átnevezett x sorozat, az is kerülendő, sima "g" vagy "n" sorozatokat nézegess
2016. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ment mindenkinek a zöld :)

Várom még a mások véleményét is!!!

2016. márc. 12. 23:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Az nem teljesen igaz, hogy a lenovoban lévő processzor gyengébb, tesztekben szinten azonos szinten teljesít az i7-el, a crossfire miatt pedig a grafikus teljesítménye a 950m és a 960m közé tehető, egyáltalán nem rossz vétel, csak ne a radiumtől.
2016. márc. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 BM-Striker ***** válasza:

#6

[link]


Több szálon jó, de magonkénti teljesítménye gyenge a mostani Intl-ekhez képest.


G551/N551-et én is csak ajánlani tudom (nekem pont ez modell van, mit linkeltél)

2016. márc. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez esetben csak az számít, hogy ez a vga-cpu kombó hogy teljesít játékok alatt és nagyon szépen megállja a helyét, egy 950m-el szerelt gépnél erősebb, hiába a bivaly i7.
2016. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én a másodikat venném a proci miatt
2016. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

játékhoz felesleges olyan proci, és le se tudja hűteni, ebből adódóan annyira visszaveszi az órajelét, hogy gyengébb lesz az az i7 mint a g551-ben az i5


mellesleg azt írja a kérdező hogy FŐKÉNT játékra, szóval nem csak arra, ebben az esetben nyilván előnyösebb egy gtx 960+i5 páros mint az amd variáns, plusz a cf-et nagyon sok játéknál ki se lehet használni jelenleg, nem éri meg a kínlódást

2016. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!