Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a laptopról, tudnátok hasonló hardverrel rendelkezőt mondani csak kisebb méretben?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek róla? hardveres szempontból milyen? a laptopokban lévő grafikus kártyákhoz nem nagyon értek, arra is térjetek ki legyetek szívesek. Ha tudtok jobbat akkor meghallgatom szívesen a véleményeiteket :) a keret 700 euro (220 000ft) körül van :) [link]

2016. márc. 13. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Fontos h 1 mire kell a laptop.

2 Azon belül is mit vársz el te magad? Pl Játékra kell és Mittudom én szeretnél egy R6S-ben stabil 40fps-t stb.

Illetve alapvető. Hogy újonnan. Vagy használtan?

Ha használt. Nézz szét hardverapro-n.

Illetve Ott a Yt keress rá Lenovo IdeaPad Z51-70 gaming stb. Vagy konrétan a játékra . Vagy a videokártyára és a jatékra stb stb...

Mellesleg ez nem egy rossz laptop.A legújabb játékokat elviszi HD-ban nem full low beállításokkal 40+fps-el...

2016. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem kimondottan játékra kellene, hanem jövőre főiskolára, ha bentléakásosban leszek, mert jelenleg asztali gépem van. Inkább a 13.3-14 es méretet nézegettem de ebben az árban ezt találtam én a legjobbnak...mindenképp újat szeretnék
2016. márc. 13. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is használtan vennék a helyedbe. Ezek a kisebb kijelzővel szerelt notebookok eléggé túl vannak árazva, drágábbak a 15.6-os társuknál, olykor nagyon sokkal.
2016. márc. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!