Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap: 775I65PE 1. 03...

Alaplap: 775I65PE 1. 03 alaplapot venném+ de nem tudom kezelné-e a Videókártyámat? Gigabyte Ati Radeon HD 4650 AGP Az AGP 4/8*-os a lapon, de csak ez a gigás karim van bele és fontos, hogy kezelje is, mert nincs integrált videokimenete.

Figyelt kérdés
Másik hasonló Astrock alaplapok nem látták csak fél gigáig. Egy ősrégi lapomba jó lenne, de abba meg minek ilyen videokari, hisz a procija csak gagyi egymagos.

#775i65pe #1gigabyte videokarit kezelné-e?
2016. márc. 14. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Felesleges pézt adni érte, nem fogad Core 2 Duo processzorokat, mennyiért vennéd?Hasonló lapot, processzorral együtt én 1000ért vettem az ócskapiacon
2016. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megvettem 3500 Ft-ért, de sajnos rossz a lap. Setup-ba nem lehet állítani. Ellenben van egy dettó csak rev 2.0 na az jó és kezeli az 1 Gb-os videokarim meg 4,5 GB RAM-ot lát az XP-m. Míga DDR2 lapomon hiába van 4 Giga RAM csupán 2,75 kezel az XP-m. Más op rendszer nincs, ill van Win7-em, de XP-hez szoktam és a másikhoz nincs aktivizáló kódom sem. Amúgy a Win7 sem kezelte le a ! giga RAM-ot. XCP64 bites igen, de Adobe Flash nincs rá meg ingyenes Antivírust sem találok, hű pedig ez a program jó lesz nekem.
2016. dec. 4. 22:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Elírtam 3,5 gigát kezel a 4 Gigából DDR1, míg a Gigabyte 2,75-öt a DDR2 4 gigából
2016. dec. 4. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!