Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik alaplapot vegyem ami...

Melyik alaplapot vegyem ami meg éri az árát? Socket 1151! Asus MaximusVIII Hero vagy? Msi Z170a Gaming M5 vagy? Msi Z170a Gaming M7?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2016. márc. 17. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
a Maximust ,de biztos kell ilyen erős alaplap ezek nagyon benchmarkos emberek használják mint átlag felhasználó te nem fogod egyiket se kihasználni (hiába tunningolsz annyira) hogy megérje... föleg ha van egy i5-6600K-d de még szerintem egy i7-nél sem fogod teljesen kihasználni...
2016. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel I5-6500K-ja van,az MSI-t én ajánlottam.

Kérdező:Azt vedd amelyik neked jó,ha nem kell SLI akkor MSI,ha kell Maximus.

2016. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze jó ha van egy stabil tartós alaplap de ezt az alaplapot nem átlag "gamer" felhasználásra tervezték Tehát ha csak most azért veszed hogy villogj a haveroknak hogy 50-60 ezres alaplapod akkor teljesen felesleges.én azért is ajánlom a A Z170 pro 4-et átlag felhasználásra tökéletes és mindent teljesít ami egy normál "gamer" géphez kell...
2016. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!