Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell laptopok megbízhatóak?

Dell laptopok megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy üzleti szegmensben nagyon időtálló laptopokat gyárt, de az Inspiron széria is az? Meg éri az a +30, 40 ezer forint, amennyivel többe kerül egy Acernél, vagy egy Lenovonál?
2016. márc. 17. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is, és ismerőseim közül is egy pár embernek van Dell laptopja (Vostro és Inspiron széria), és elég jól bírják. Az enyém 7 éve van meg.
2016. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BM-Striker ***** válasza:

Annyal nem drágábbak az i3-as Lenovo-khoz képest, és pont ilyen szegmensben nagyon sokat számít a 3 év garancia mivel ezke gépek nagyobb eséllyel romtalanak el mit egy üzleti gép.


Olcsó kategóriában a Dell gépei a legjobbak jelenleg.

2016. márc. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 BM-Striker ***** válasza:

#1

Egy 7 éves gépből nem lehet levonni következtetéseket a mostani modellekre vonatkozóan.


Ez szemlélet indolkatlan márkahűséghez vezet.

2016. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
A Dell és az Asus laptopok a legjobbak !
2016. márc. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Egy 7 éves gépből nem lehet levonni következtetéseket a mostani modellekre vonatkozóan."


Mert szerinted a körülöttem Dell laptopot használóknak is épp 7 éve van meg az a laptop? Nem. Na ugye.


Nem csak a régi modellekkel van tapasztalatom, és nem csak a régi modellek megbízhatóak.

2016. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BM-Striker ***** válasza:

#5

Új modellekről csak évekkel később derül ki hogy megbízhatóak-e.


#4

Inkább mondjuk azt, hogy az Asus-nak vannak jó gépei is, de azok 200k körül kezdődnek tipikusan.

2016. márc. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ami nem pozitív, az az, hogy minimális RAM-mal és általában gyenge VGA-val kaphatók, szóval játék felejtős.

De én is 7 éve használom, egyszer pucoltam és pasztáztam. A régebbi több mint 10 éves, de csak tartalék gép már, igaz az Latitude. Használtan is jó áruk van a Dell gépeknek amúgy. Latitude, Vostro ezeket venném.

2016. márc. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 b4r4thg ***** válasza:
Szerintem nagyon megbízható márka. Nekem is volt egy Dellem, évekig használtam gond nélkül.
2016. márc. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valaminek hibája van, az rendre kiderül előbb is, mint néhány év.
2016. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!