Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes két DVD meghajtót...

Érdemes két DVD meghajtót tenni a számítógépbe?

Figyelt kérdés
Van egy új gépem egy LG dvd meghajtó van benne és van egy régi Pioneer DVR-215 írom amivel nagyon megvoltam elégedve, minden lemezt megírt hibátlanul. Érdemes beletennem azt is a gépbe vagy felesleges hely pazarlás lenne?

2016. márc. 20. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Te döntsd el: van szükséged egy időben 2 DVD meghajtóra, vagy sem?
2016. márc. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt akkor szokás ha CD/DVD-ről CD/DVD-re másolsz közvetlenül.
2016. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a kérdésem: szükséged van-e DVD-kre? Ezeket már kevésbé használják. Én több éve nem írtam DVD lemezt és jól megvagyok nélküle. Az adatok mentésére ott van Pendrive és különféle Could szolgáltatás, de ki - mire esküszik, mert külső HDD-k árai is lejjebb lettek víve.
2016. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát igen a modern gépekből egyre inkább kivesznek az optikai meghajtók. Én is az elmúlt 4-5 évben annyit használtam, hogy egy kezemen meg tudnám számolni. Régen nekem is volt több optikai meghajtóm a gépben, de ma már egy is sok...

Neked kell eldönteni, hogy használnád-e. Szerintem már ideje múlt vagy legalábbis kifutó megoldások ezek.

2016. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha megvan a meghajtó akkor 1 is sok

ha nincs akkor semmi értelme megvenni

2016. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen, lehet több meghajtó a gépedben. Nekem pl. a jol bevált tíz éves dvr111d íróm van a bluray mellett. Aki megbízik a felhő alapú szolgáltatásokon, a flash tárolók biztonságában az mentsen nyugodtan arra. Nekem már szerencsére 1 bit archív adatom sincs ilyen helyeken és nem is lesz a jövőben sem. Ha megfelelően kezeljük, tároljuk a lemezeket (nekem szivacsos alumínium koffer) és külső nagy kapacitású hdd-ket akkor a legjobb helyen vannak az adataink.
2016. márc. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!