Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összetett videokártya kérdés?

Összetett videokártya kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Adva van egy 660-as videó kártya ami nem az enyim, kölcsön kaptam. De azt tudom, hogy az én gépembe beleillik, tudom vele használni. Hardverhez nem nagyon értek, nem tudom mi a neve annak az alaplapnak mibe ez beleillik.

A videokártya képes arra, hogy 2 képernyőt kezeljen a számítógép, egyikről a másikra átmozgatható az egér.

Az alaplapba integrált videokártyán csak egy kivezetés van, a gép alapból nem képes erre.

A feladat az, hogy ezzel a géppel két képernyős módban dolgozzak. Olyasmit ami egy képernyős módban is működött, csak lassabban, túl kicsi a képernyőm. A videokártyát vissza kell adnom, csak kölcsönbe kaptam, hogy kipróbáljam két képernyős mód tényleg segít e rajtam. A segítség amit kérek, hogy miután semmilyen komolyabb igényem nincs ami 660-as videókártyát igényelne, csak a két képernyős mód az ami kell, milyen, a 660-asnál olcsóbb, lehetőleg a legolcsóbb használt videokártya típus megvásárlását ajánljátok erre a célra?

Köszi


2016. márc. 20. 18:03
 1/3 MGéza ***** válasza:

Milyen felbontás mellé és milyen célra? Egyébként manapság a legtöbb kártya, például még a GT 710 is tudja a több képernyős megjelenítést. Na persze, egy régi 775-ös lap integráltja elképzelhető hogy nem tud ilyesmit, de például az amd A széria apu-i is képesek több monitort kezelni.

Az nvidia desktop videokártyáinak listája itt érhető el, amelyiknél le van írva, hogy multi monitor és x displays látható oda írva nem pedig no, akkor képes rá.

2016. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MGéza ***** válasza:

Linket lehagytam:

[link]

2016. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi

nagy felbontás nem kell.

rengeteg weblap kezeléséhez (váltogatásához) kell, annyi, hogy csak kockák látszódnak. 2 monitornál jobban lehetne kezelni mert látszódna a weblap szövege illetve több látszódna belőle.

csak annyi felbontás kell mint pl. ennek a weblapnak az olvasásához.

ezért jó a legolcsóbb 2 képernyős videokártya is, a lényeg hogy abba az alaplapba stimmeljen amibe a 660-as is.

2016. márc. 20. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!