Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS M3A78-CM alaplapba...

Acesanyi kérdése:

ASUS M3A78-CM alaplapba milyen processzort ajánlanátok?

Figyelt kérdés

ASUS M3A78-CM alaplapba milyen processzort ajánlanátok ami a legujjabb, legerősebb amit még bele lehet tenni?! Tudom nem egy bika alaplap és nem is mai de egyenlőre ez maradna mert minden mást már cseréltem és lóg a zsebem füle :P

AM3 ban gondolkodom mert később alaplap váltáskor jól jön nekem.


Vagy esetleg egy linket ha tudna vki ahol leírnák sorban az AMD procik kiadását vagy erősségét!


Köszönöm előre is!



2016. márc. 20. 21:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Linket elfelejtettem az alaplaphoz [link]
2016. márc. 20. 21:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Az AM3/AM3+ -os processzorokat szerintem felejtsd el ebben a lapban, mert ha jól néztem az FX-ek nem, csak a Phenom procik mennek bele. Ez a DDR2 téma sem ideális manapság. Esetleg, ha találsz pici pénzért Phenom II.-es procit, azt bele lehetne billenteni.


De én nem szórakoznék vele: Intel 1150/1151-es platform/alaplap, proci, memória/, és megint hosszú évekig nem kell hozzányúlni.


A CPU támogatási listát itt éred el, ezek mennek bele:


[link]

2016. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Természetesen én is Phenom II esekre gondoltam mivel AMD-n belül ami nekem mehet bele ezek a legjobbak.


AM3-at azért írtam mert volt már benne nekem AMD Athlon II x2 245, ami AM2+, AM3 foglalatos.


Tehát én efféle átmenetre gondoltam, valamint hogy Phenom II közül melyiket érdemes nekem beleruházni!?

Mert használtan találok olyanokat, hogy AMD Phenom II x4 955 15.000Ft-, vagy AMD Phenom II x4 960 18-19.000Ft- ért.


Érdemes nekem ilyen drágára beruházni? Jelenleg AMD Phenom 64 X3 8650 van benne!

2016. márc. 21. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!