Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a Western...

Mi a véleményetek a Western Digital külső merevlemez (ek) ről? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Oké szóval nem szoktam ilyen jellegű kérdéseket feltenni, de most teljesen tanácstalan vagyok. Szeretnék a Samsung laptopomhoz (intel core i3-2365M cpu, 4GB RAM, 64bites win 10 es rendszerrel) vásárolni egy külső merevlemezt.

Elsődleges szempont, hogy árbarát és időtálló legyen. Valamint nyilván az is jó lenne, ha az átviteli sebessége is aránylag jó lenne, de ez másodlagos szempont csak.


Találtam egy ilyet: [link]

Ez árban is jónak tűnik, plusz nagyon tetszik benne, hogy a sony merevlemezekkel ellentétben 36 hónapos garanciával bír.

Láttam sony külső hdd-ket is de az jóval drágább. Az lenne a kérdésem, hogy csak a márka miatt ennyi vagy tényleg ennyivel jobbak?

Megéri plusz 5-10 ezret sony termékre költeni, ha számomra csak filmek, sorozatok, képek stb tárolására szolgálna a külső HDD?

Valamint a linkelt terméknél nem írja külön az átviteli sebességet, ismeri valaki, hogy ennek konkrétan mennyi a sebessége?

Plusz egyik HDD nél sem láttam, de ugye ha win 8 op rendszert támogat akkor a 10 el sem lesz semmi baja?


Ez elég sok kérdés tudom, de örülnék ha valaki nálam jobban értő elolvasná és tudna segíteni.



2016. márc. 22. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
ez csak branding, mint az adidas törülköző. a márkanév adja hozzá a felárat.
2016. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
HDD-knél a WD név jobban cseng mint a Sony,megveheted nyugodtan.Lehet a Sonyban gyorsabb a merevlemez,strapabíróbb a kivitelezés stb, de ez a WD is jó.
2016. márc. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!