Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csíkos a képernyő...

Miért csíkos a képernyő auto-kikapcsolás után?

Figyelt kérdés

Ugye be lehet állítani, hogy a képernyő x perc után kikapcsoljon. Na miután kikapcsol, megmozgatom az egeret, hogy visszajöjjön a kép, és ez fogad:

[link]

És csak úgy jön vissza a kép,ha az egeret mozgatom, és kockánként visszajön a kép, de köztük igy is marad sáv, tehát ugy szoktam teljesen megoldani, hogy az egérrel a jobb alsó sarokba rákattintok az asztal megjelenítésére, így: https://www.youtube.com/watch?v=ZccDoPtGg_U&feature=youtu.be


2016. márc. 22. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

VGA driver problémának néz ki.


Milyen videokártyád van?

2016. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
AMD HD 7750 1GB GDDR5 - Most vettem használtan 3 hete, de kb. 2 hete csinálja ezt
2016. márc. 22. 19:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy nem okoz nagy gondot ez nekem, mert láthatod, könnyen megoldható, de azért jobb lenne ha rendesen működne. Játékokat viszi rendesen a vidikari, legfrisebb driver fel van rakva.
2016. márc. 22. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj régebbi drivert.
2016. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kijött egy frissítés, ami megoldotta a problémát! (Y) AMD <3 :D
2016. ápr. 9. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!