Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy AMD A8-6600k-s proci...

Egy AMD A8-6600k-s proci mellé szeretnék egy ASUS GeForce GTX 960 DirectCU II 4GB GDDR5 128bit-es videókártyát vennni de nemtudom hogy ez lehetséges-e?

Figyelt kérdés

Ami még szükséges lehet:

Alaplap:Gigabyte F2A88XM-D3H



2016. márc. 22. 22:32
 1/6 Trevor. ***** válasza:

Miért ne lenne lehetséges?

Az alaplapon van PCI-Express X16 foglalat, a videokártya ebbe belemegy, akkor semmi akadálya (csak férjen be a gépházba és a táp bírja el).

2016. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BM-Striker ***** válasza:
Természetesen igen.
2016. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez akkor jó is lehet a mai játékokhoz ől GTA5 meg FC4 ?

(nem nagyon vagyok én ebben a témában otthon csak azért kérdezem)

2016. márc. 22. 22:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszolóknak a segítséget !
2016. márc. 22. 23:07
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

igen jo

de proci limited lesz

offline jatekoknal ez mindegy ha teged nem zavar, de online jatekoknal mindenkit zavarni szokott... de te ilyent nem irtal ellenben gta 5 nek nem artana erosebb proci (persze beallitasoktol is fugg) fc4 nek nem tudom fejbol de nem kisigenyu jatek ez sem magay beallitasokon, eros egyszalas proci szerintem ennek is hasznos lenne


ha normalis a rendszered (haz, tap, lap - oke) akkor kicsi cpu tuning hasznos lehet (tuningra alkalmas cpu hutovel)

2016. márc. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem köszi!
2016. márc. 23. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!