Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hibás a RAM slot?

Hibás a RAM slot?

Figyelt kérdés
Az alaplapomban 2x2 gb ram van, de csak az egyiket érzékeli, viszont az egyik RAM sem lehet hibás, mert külön-külön kipróbáltam őket, régebben működtek együtt, tönkremehetett a RAM slot, hogy nem érzékeli, esetleg lehetséges hogy elálítottam-e valamit?

2016. márc. 24. 08:23
 1/2 MGéza ***** válasza:
Nem, ha bios-ba nem nyúltál bele. De a biztonság kedvéért nézd meg a dram configurationt és az legyen auto. Ha eddig együttműködtek, akkor esélyes hogy vagy a ram vagy pedig a slot ment tönkre. Próbáld le egyesével mindkét ramot minkét foglalatban és meglesz a válasz.
2016. márc. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elemet cseréltem, picit turkáltam a biosban, illetve váltogattam a ramokat, volt olyan hogy képet se adott, vagy hogy befagyott a bios, de mostmár érzékeli, remélem stabilan. Mindenesetre köszi, ment a zöld.
2016. márc. 24. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!