Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB Egér probléma, Megoldás?

USB Egér probléma, Megoldás?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég megérkezett az új számítógépem, jártak hozzá eszközök beleértve az egeret is. Na tehát az új egeret használtam pár napig aztán át helyezés miatt ki lett húzva a gépből, azután újra használni szerettem volna. Gép bekapcsolása után világított de a kurzort nem tudta mozgatni, elraktam és elővettem a régi jól bevált egeremet azt használom jelenleg is. Egyéb tudnivalók a rossz egérről. Medion egérről van szó, modellszáma: MA105U , bedugáskor körülbelül 8 másodpercenként jelez a windows jelez egy hanggal mint ha az egeret kihúztam volna és újra bedugtam volna. Ha Ha bármi egyéb fontosat kihagytam volna szóljatok!

2016. márc. 26. 11:07
 1/2 baad ***** válasza:
Hibásnak tűnik az egér. Próbáld ki másik gépben is. Ha ott is problémás, akkor cseréltesd ki. Ha jól értettem most vetted.
2016. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tölts le illesztőprogramot az egérhez
2016. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!