Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régről van egy ilyen router-em...

Régről van egy ilyen router-em: SMC WBR14T-G alternatív firmware van hozzá amivel nem fagy le, vagy gyárilag eleve rossz a hardware?

Figyelt kérdés

Emlékszem, amíg megvolt, sűrű fagyásokkal "örvendeztetett" meg, csoda volt, ha fél óránál tovább lehetett netezni, pedig akkor csak egyetlen gépet kellett volna kiszolgálni.

Alternatív Linux-os firmware (DD-WRT, OpenWRT, Padavan stb) nincs rá, amivel jól működne?



2016. márc. 26. 15:00
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Nincs hozzá alternatív firmware. Túl kevés hozzá a hardver. Maga az SMC a SOHO routerek piacán kerülendő. A fénykorában is felejtős volt, most meg már nem is nagyon gyárt semmit, AC-s routert se mutatott még be.


Ezzel a 10 éves vacakkal már nincs mit kezdeni. A tápkocka az egyetlen érték benne.

2016. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Alapból a netsebességet ki tudta volna szolgálni, amennyiben lett volna hozzá alternatív firmware, de gondolom egyébként is egy megbízhatatlan selejt volt. :-)

Tápegységét megtartsam? :-) Nem tudom mire lehetne jó, nem értek ezekhez.

2016. márc. 26. 15:32
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
Egy DC táp ami működik, mindíg érték. Sosem szabad kidobni. Ráadásul ha jól tudom 12V -os, rengeteg eszköz ennyiről működik, hogy párat mondjak: külső 3,5" -os HDD rackek, biztonsági kamerák, stb. Nekem már egy kis pici műanyag láda tele van tápokkal. És biza gyakran át kell turkálni. Mert jobb mint 2 ezer forintért újat venni.
2016. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!