Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit érdemes fejleszteni?

Mit érdemes fejleszteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagy dilemmában vagyok! Gondolkodtam gép fejlesztésen, stb. -n (Jelenlegi konfig: i5-4460, GTX 960), de rá kellett jönnöm, hogy már nem nagyon éri meg számomra. Arra gondoltam, hogy jó lenne már a gép mellé beszerezni egy Xbox One -t, és egy jó TV -t. Na igen ám, csak még nem volt konzolom, világ életemben PC -s voltam. Amit kinéztem (Már ha nem a PC -t fejleszteném), egy ilyen TV -t: [link] És egy ilyen Xbox One -t: [link] ... Szerintetek, ennyiből maradjon az Xbox + TV, vagy fejlesszem a gépet inkább?

2016. márc. 26. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

inkább a gépet fejleszd

a mostani géped se rossz, és ha már megvan amin játszasz, akkor miért költenél el még 300kt

2016. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az i5-4460 és a GTX960 konkrétan High beállításra alkalmas a mai játékok 90%- ánál,ami sokkal jobb mint egy XO/ps4,sőt most hallani hogy azokat is frissíteni fogják,mer baromi gyengék lettek, és nem képesek tartani se az 180p-t se a 60fps-t néhol.GTX960-al a megfelelő beállításokkal bárhol megvan az 1080/60
2016. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nem vennék konzolt a helyedben. A jelenlegi konfigod se rossz ahogy írták itt előttem is. PC-re egy csomó játékot le is lehet tölteni míg konzolokra meg kell venni arról nem is beszélve hogy többe kerül mint a pc-s. A konzol + TV + procid meg vga árából egy igen komoly gépet lehetne kihozni.
2016. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó gép most neked, sőt egy kis csellel tudsz játszani Xbox játékokat is, amugy , hogyha érdekel a forza az jön ősszel windows 10-re
2016. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!