Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire normális hőfokok...

Mennyire normális hőfokok ezek a régi laptopnál? (lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy öreg HP Compaq 6730s laptopom, ha nem vagyok otthon, ezt szoktam használni netezésre, zenehallgatásra, GTA 3-ra. :D Adatok: Intel Pentium Dual-Core T4200 2ghz, 2GB DDR2 ram, 250gb hdd (erről le kell majd mentenem az adatokat, eredeti darab, és tökéletes állapotban van még, de túl sok öreg hdd ment most tönkre körülöttem...), intel hd graphics.

Régen Vista volt rajta, akkor szinte fűtőtestként lehetett használni a gépet, amikor Linux volt rajta, akkor szinte csak youtubeozás közben pörögtek fel a ventik, most win10-el a kettő között van.

De térjünk a lényegre.

Hőfokok netezés közben:

Ambient 46C

Remote 50C

HD0 38C

Temp1 48C

Temp2 49C

Temp3 50C

Temp4 28C(ez nem illik a sorba, nem tudom hogy jött ki XD)

Temp5 45C

Core0 44C

Core0 45C

Mennyire normálisak ezek a hőfokok? Csak mert mióta vettük (2009 nyár vége) nem csinált senki sem vele semmit, rajtam kívül, de én is csak rendszereket cserélgettem (Vista száműzése 6 év után, Linux MInt 17.2, Windows 10...).

Normális ez az öreg harcosnál? Előre is köszi a rendes válaszokat!



2016. márc. 26. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb normál hőfokok. Egy tisztítással még jobb lenne. Mikor volt pasztázva? Jó minőségű pasztát érdemes használni pl MX4. [link]
2016. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mikor volt pasztzva? :D Soha. Szétszedve se volt nagyon.
2016. márc. 27. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!