Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd Athlon x2 7750 Overclocolása?

Amd Athlon x2 7750 Overclocolása?

Figyelt kérdés
Felhúztam 3.0 GHZ re alap feszültségen de még akartam egy kis teljesitményt tőle és feltoltam 3.2 re 1.400 V de amikor bekapcsolt a gép gyorsabb volt meg minden de viszont ujraindult mindig amikor bebootolt a kezdőképernyőig valami ötletek hogy hogyan húzzam vagy valamit rosszul csináltam ? a szorzóját húztam nem az fsb t.A tápegységem elvileg kéne birja mert 450W os mondjuk delux márka de ha nem birta volna akkor szerintem elfüstölt volna szovl az szerintme birja ötletek?(nemveszek új gépet mert van, ez csak régi gépem és tesztelem mit bir:D)

2016. márc. 26. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nahh... kezdjük az elején. Milyen alaplapról van szó? felteszem, nem figyeltél hűtésre. Vedd visszább a feszültséget, ezzel együtt az órajelből is muszály. Hagyári hűtőd van, ne növeld a feszültséget inkább. Az alap feszültségen keresd a tűréshatárt gyári hűtőnél.

Legalábbis szerintem.

2016. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
asrock n68c-s ucc alaplap de nemvolt túlmelegedés mert biosba 50+c irt szóval az még nem sok
2016. márc. 26. 23:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Lófaszt nem. Alapjáraton 35-40 foknak kell lennie.
2016. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de az nembaj ha elbaszódik mondom régi gépem csak idegesit h nemtudom 3.2 re felhuzni xd
2016. márc. 27. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!