Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen márkájú laptopokat...

Milyen márkájú laptopokat érdemes venni és melyik boltból?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyetemre egy laptopot, most van egy régi Asusom, de az már átlag használatra sem elég, nemhogy játékra, a videokártyám is Asus, szóval Asus párti vagyok. A Dell-t szokták még dicsérni a garanciája miatt. A 2 márkán kívül miket érdemes még nézegetni? Melyik webshopból érdemes őket rendelni?
2016. márc. 29. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Dell, Asus, Lenovo.
2016. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alain Delon ***** válasza:
Ha számítógép, én csak HP/Dell-ben gondolkodok.
2016. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

DELL, HP nagyon selejt ...

inkább asus ROG gamer laptop vagy levono

2016. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahány ember annyi változat, pont mint a kocsiknál mindenki azt hiszi annyira tudja. Pedig minden gyártónak van piszok szar és nagyon jó gépe. Én azt mondom nézegess, ami tetszik arról tesztet nézz, ott sok hibára fény derülhet. Én a Dellt mondom ami még képvisel viszonylag színvonalat a garanciája valóban kiváló.


Onnan vedd ahol olcsó. Persze nem sufni boltból. Webshopoknak is vannak ilyen értékelős oldalai. De amúgy mindegy ha gyárti garanciát kapsz rá akkor tök mindegy mert nem a bolt fog vele foglalkozni.

2016. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Apple, Lenovo, Asus
2016. márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!