Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gép átállt realtek digital...

Nickname1215 kérdése:

A gép átállt realtek digital outputra. Hogy tudom visszaállítani hogy jack-dugón halljam a hangot?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég elment a hang. Mehéztem a fejhallgatómat hogy annak van- e baja, nem. Megnéztem a hangkeverőt és ott írta hogy a digital output lett az eszköz. Megnéztem a hang beállításokat, de nem volt ott más amit beállíthattam volna, csak ez a Realtek Digital output. Nem értek nagyon a témához, (ez abból is látszik hogy ilyen gyatrán sikerült megfogalmaznom ezt a kérdést.) kérlek segítsetek!

(A speccy ezt írja:

Audio

Sound Cards

NVIDIA High Definition Audio

Realtek High Definition Audio

NVIDIA Virtual Audio Device (Wave Extensible) (WDM)

Playback Device

Realtek Digital Output (Realtek High Definition Audio))

Eddig nem ez volt itt ha jól emlékszem...

A hangkártyám (azt hiszem) alaplapi.



2016. márc. 29. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

lent az óra mellett a hangerőikonon jobb klikk

lejátszóeszközök

majd itt végigpróbálgatod, hogy melyik a jó neked (ha be van dugva a fülhallgatód(a zöld aljzaton jön ki a hang), akkor annak színes ikonnak kell itt lennie. Lehet "Hangszóró"ként fog szerepelni)

2016. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy itt semmi más eszköz nincsen amit be tudnék állítani.
2016. márc. 29. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!