Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik lenne a jobb?

Szerintetek melyik lenne a jobb?

Figyelt kérdés
Egy Skullcandy PLYR2 (Wireless) ,vagy egy RoG Orion Pro headset? Akinek volt valamelyik ,annak mi a tapasztalata?

2016. márc. 29. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
mindegyik gagyi nagyon, rog orion pro a razer krakenhez hasonlítható ami szintén egy hulladék(botrányosan szar a hangminősége, igen volt már és el is adtam) ennyiért hyperx cloudot ajánlom, jobbat nem találsz az árkategóriában, asus xonar dg hangkártyával használom, brutális.. tiszta hangok, basszust érdemes manuálisan kcisit növelni és onnantól van egy nagyon jó fejhallgatód ami nem csak hangzásra tökéletes hanem anyagminőségre is, razerhez képest sokkal jobb, tiszta szívből ajánlom.
2016. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Én a Genius HS-G550 headsetet ajánlom, szerintem jó fejes. magic system-nél van, nem is rossz árban.

Itt tudsz leírást nézni róla. [link]

2016. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!