Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik hangfal a jobb? Trust...

Melyik hangfal a jobb? Trust vs Genius

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2016. márc. 30. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A Trustnak a teljesítménye nagyobb, jobban is néz ki, és a Genius láthatóan csak arra megy, hogy minél csicsásabb legyen az a hangfal.
2016. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Trust hónapokon belül fog szétesni. Nekem van néhány őskövület Genius cuccom (egér, billentyűzet, hangfal), ami a mai napig gond nélkül működik, közel állandó használat mellett. Én a Geniust ajánlom, plusz jól is néz ki. Ennyi.
2016. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Geniust ajánlom én is, nekem egyedül az SW-G 2000-al nincs még tapasztalatom, az 1250-et havernál próbáltam, állat ahogy szól, viszont az max basszuson korán torzít már, kicsi az átmérője, mert ugye az se mindegy mit nyomsz rajta.

Nekem pedig perpillanat az SW-G 3000 van, az 1250-hez képest sokkal szebben és tisztábban szól, később kezd el torzítani max basszusnál.

Nagyobb maga a hangszóró, és az méreteiben változtatott ház miatt erőteljesebb szebb basszus jön belőle.

Az 1250-el el lehet lenni, a 3000-et pedig annyira sikerült megküldenem, hogy tüdőremegtető lett belőle.

2016. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert a Genius tökéletes. Már nem az a márka, mint ami régen volt. Nekünk 4 db Genius hangszórónk volt, 3-ban tönkrement a hangerőszabályzó, a negyediknek meg a mélynyomója. Az egyik elviselhetően szólt, viszont recsegett a hangerőszabályzó miatt. Szétment a potméter, mint a másik 2-ben.

Ha nem akarsz melléfogni, akkor Logitechet vegyél, ők azok, akik a mai napig minőséget képviselnek. Volt Trust fejhallgatóm is, a fejpántja fél éven belül eltörött, pedig nagyon vigyáztam rá. Összességében a Geniust mondom ezek közül, de csodát nem kell tőle várni.

Van egy 10 éves Logitech 2.1-em, ami a mai napig tökéletesen működik, és most is egy Z623-mam van. Ez a Z623 vetekedik a legjobban a régi Videoton erősítőm és a hozzá való 2 hangfalam minőségével. Akkor még tudták, hogyan kell hangfalat csinálni. Lehetnek vagy 30 évesek, most nagybátyámnál vannak, és valami hihetetlen jól szólnak még mindig. Többet tud, mint egy 50 ezres Pioneer erősítő.

2016. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt azért ne felejtsd el, hogy anno még nem spóroltak ki semmit semmiből, ott minden olyan volt amilyen, most meg....

El se kezdem, csak felb*szom magam a mai világon.

2016. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így igaz. A Genius sem csoda szerkezet, de még mindig jobb, mint egy Trust. A Logitech tényleg jó cuccokat csinál, 5 évig volt egy Logitech Mx518 egerem. Ha nem szúrom el az érintkezési hiba megjavítását, még most is menne.
2016. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!