Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Radeon integrált és...

AMD Radeon integrált és dedikált kártya átváltása de, hogyan? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy HP Pavilion 15-ab051nq laptopom, 4 magos 2.2 Ghz-es AMD A8-as processzor egy 512-es integrált kártyával, 4 GB RAM és egy 2gigás AMD R7 m360-as kártya.


Az a gyanúm, hogy nem használja a 2 gigás kártyát, mivel írtam kérdést is egyik játék fórumára és kaptam olyan választ is hogy gyengébb géppel 50-60 fps meg van.

Nekem átlagba 18-25 ami nagyon zavaró.

Itt az említett játék gépigénye, a War Thunder-é:


Minimum:


OS: Windows XP/Vista/7/8/10

Processor: 2.2 GHz

Memory: 1.5 GB

Video Card: Radeon X26XX / GeForce 7800 GT

Network: Broadband Internet connection

Hard Drive: 3 GB

Recommended:


OS: Windows 7 64bit / 8 64bit / 10 64bit

Processor: Dual-Core 2.4 GHz

Memory: 8 Gb

Video Card: Nvidia GeForce 460 or higher, AMD Radeon 55XX series or higher

Network: Broadband Internet connection

Hard Drive: 11 Gb



A Radeon beállításoknál próbáltam változtatni, viszont azt nem tudom hogy ne az integrált legyen az elsődleges és a 2 gigás "csatlakoztatva".


Maximális teljesítményre vannak állítva a dolgok, nem energiatakarékosra, de semmivel sem lett jobb.


Nem rég jött egy új frissítés is a Radeon driverre, de maradt ugyan az a helyzet.



2016. márc. 30. 22:07
 1/4 anonim válasza:
Laptopokhoz nem nagyon értek ,de ha van benne dedikált kártya szerintem a biosban ki lehet kapcsolni az integráltat.Akkor már csak nem azt fogja használni.Egyébként a warthunder meg tudja zabálni a gépet szóval 50-60fps-re ne is számíts lesz az kb.25-30 főleg azért mert ez a konfig egy laptopban van.
2016. márc. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ott is kutakodtam, de nem találom hol tudnám váltani vagy kikapcsolni, s mivel AMD s nem Nvidia ezért nem egyszerű. Olvastam hogy Nvidian simán az asztalon jobbklikkelve lehet de itt csak annyi, hogy ha használná a dedikáltát akkor anizotróp szűrés ki/be vagy hasonlókat lehet állítgatni.


Viszont köszönöm a választ :)

2016. márc. 31. 00:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a régi gépemen egy régi pentium egymagos procival 2 giga rammal és egy hd6xxx series közép-alsó kategóriás kártyával is 40-50 fps-t produkált. Szóval neked is működnie kellene legalább annyival.
2016. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt lehagytam, hogy szerintem is biosban kell átállítani
2016. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!