Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom az ASUS...

Lőránc kérdése:

Miért nem tudom az ASUS laptop képernyő fényerejét módosítani?

Figyelt kérdés

Asus Pro5ij K52JU laptomom van. A napokban kaptam ezt a 2010-es kiadású gépet HDD nélkül, használt, de egyébként műszakilag tökéletes állapotban. Elsőként át tettem a HP Pavilion gépem 750GB HDD-jét, minden tökéletesen működött rajta, míg a funkciógombokat ki nem próbáltam. Az átrakott HDD-n win10 futott, letöltöttem minden drivert az Advanced Driver Updater segítségével és természetesen minden windows frissítést, de ez sem segített rajta. Eszközkezelő is minden rendben jelzett. Gondoltam egyet, felraktam a win8.1-et rá, ugyanezeket a köröket lefutva, de ez sem segített sajnos. Szerintetek mi lehet a probléma?


A gép kofigurációja :

Intel Core i5 M480 2.67 ghz (dual-core)

4gb ram

Amd Radeon HD 6370m 512mb

és windows 8.1 Pro fut rajta jelenleg


A funkció gombok közül csak alig működik 2-3, és a fényerőt nem lehet állítani, mert ahogy lejjebb húznám rögtön elsötétül a kijelző, ha meg visszatekerem akkor maxon világít. Kérlek segítsetek, rettenetesen idegesítő.



2016. márc. 31. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

az AMD Radeon HD 6370m 512mb videókari meghajtókártya menüjébe lépj be. Ott állítsd a fényerőt, kontrasztot, színtelítettséget, majd mentsd el!

ha kinn van a Tálcán az ikonja, kattints rá és válaszd a AMD Radeon Vezérlőpult -ot.

a nincs, keresd meg a Windows Vezérlőpult-ban.

2016. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem segített sokat. Ha átállítom a Radeon vezérlőpultjában a fényerő beállításokat, akkor sem tudom normál esetben azt funkciógombról kezelni, mert amikor lehúzom a fényerőt, félúton a kijelző elsötétül....De azért köszi, hogy próbálkoztál.
2016. márc. 31. 17:42
 3/3 axonbite ***** válasza:

nem biztos jó az oprendszeredhez ez de próbáld ki [link]


amúgy csak win7 driverek vannak a hivatalos oldalon ehhez a típushoz

2016. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!