Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rendelt valaki közületek...

Rendelt valaki közületek laptopot eMag-ról?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy laptopot, méghozzá ezt:

[link]


A baj, hogy az van odaírva, hogy nemzetközi billentyűje van. Ezek szerint akkor biztosan nincsenek neki ékezetes betűk rányomtatva a billentyűre? Hogyan tudnám megcsinálni sufniragasztás nélkül, vagy a billentyűzet cserét, olyanra ami ugyan ilyen és rajta vannak az ékezetes betűk is?

A kérdés sürgős, mivel még ma meg akarom rendelni a gépet.



2016. márc. 31. 20:17
 1/6 ThodEE GoD ***** válasza:
Ha egyáltalán van magyar bill hozzá akkor az 7-15ezer közt mozog, cseréje nem bonyolult. Külső bill használata, vagy marad a matrica, én 1 és fél éve használom matricával és nem jött le.
2016. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
eMag-ot nem ajánlom,kataszrófális a garanciális ügyintézésük,és a hozzáállásuk is.Én már baxtam rá náluk vásárolt termékkel ezért tapasztalatból mondom.Keres egy másik helyet ahol árulják ezt a laptopot.
2016. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én rendeltem nemzetközi billentyűzettel emagról de meg voltam vele elégedve (megtaláltam az ékezetes betűket csak nem volt ráfestve a billentyűre az ékezet)
2016. ápr. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
És azt tudod ,hogy ezen alapból nincsen semmilyen op. rendszer? Nem azért ,mert hülyének néznélek ,vagy bármi ,csak a weboldalon FreeDOS van kiírva. Amúgy jó kis gép ,játszogatni is tudsz majd vele.
2016. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, direkt így rendelem mert olcsóbb, windowst tudok telepíteni, ha meg tönkremegy benne valami amit könnyen lehet cserélni pl. hdd, azt én fogom kicserélni, mert anno a másik laptopom, amit 2 hónap alatt 3-szor vittek vissza garanciába mert meghalt a hdd-je, mikor 4-szerre is beszart, vettem bele én egy normálisat, a mai napig működik.
2016. ápr. 1. 20:06
 6/6 anonim ***** válasza:

A garanciális ügyintézés hatalmas hátrány az emagnál, ezzel én is egyetértek. Egy ismerősöm telefonját 1 hónapja küldte el hozzájuk gariztatni, de még nem kapta vissza, többszöri megkeresésre...


Én emagtól már semmi értékesebb elektronikus cuccot nem veszek.


Kívánom, hogy te ne járd meg velük a garanciáztatás poklát.


---


A nemzetközi billentyűzet meg sima QWERTY. Az egyetlen, jelentős különbség, hogy az ékezetes betűk nincsenek rányomtatva, illetve az Y és Z fel van cserélve. Ha vakon tudsz gépelni, nem kell ilyenen problémáznod. Egy olcsóbb, külső billentyűzet megoldhatja a problémádat.


Erről a modellről semmit sem találtam, úgy látom, csak román nyelvű cikkek vannak róla. A hűtését illetően nem bíznám el magam.


(Egyébként bocsi, hogy utólag válaszolok, de hátha még aktuális.)

2016. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!