Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sikeresen elejtettem es...

Sikeresen elejtettem es megrepesztettem a tabletem kijelzojet, csak a legfelso reteg karosult5hajszal repedessel es minden mukodik rendesen, mennyiert tudnam korulnelul kicsereltetni?

Figyelt kérdés
Ugy olcsobb lenne ha megrendelnem az uveget es ugy vinnem el mesterhez? Egyebkent mibe fajhat korulbelul a csere mert most vettem 2hete kb es nagyon zavar. egy ASUS Vivotab note 8rol lenne szo. Ugye wakom technologiaval ellatott eszkoz, de mukodik a ceruza is gond nelkul mint eddig.

2016. ápr. 1. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt a "mester" tudja csak megmondani.. egyébként ha úgy állítasz be h már megvan a képernyő akkor lehet még drágább lesz mert sok bolt nem szereti az ilyet...
2016. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

20~25$ az érintő panel, szerencséd, hogy külön van a kijelzőtől.

Szerviz válogatja, de pl. ha kötöttél volna extravaganciát ~5000 -ért akkor azon belül javítanák az eséses törést is.

Amúgy a szerviz díja 3 -tól 15 -ig mozognak, szóval érdemes jól körbe járni a lehetőségeket.

2016. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!