Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A négy éves ASUS X72D laptopba...

A négy éves ASUS X72D laptopba szeretnék komolyabb videókártyát venni. Jelenleg ATI Radeon HD 5400 series dedikált 1 Gb + 1.8Gb a ramból vesz el. Pontosan milyet lehet venni bele?

Figyelt kérdés
Egy erősebb kártyát szeretnék bele venni. Közép vagy kicsit erősebb kártyában gondolkodom. Milyen típusú illik bele pontosan?
2016. ápr. 2. 19:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá,hogy 8GB DDR3 1333 MHz Ram van benne
2016. ápr. 2. 20:02
 2/8 BM-Striker ***** válasza:
Nem lehet cserélni benn VGA-t.
2016. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik, hogy gondolsz egyet és cserélni akarsz benne alkatrészt. Ezért kellett volna előtte gondolni egyet, hogy mit is akarsz akkor pontosan.
2016. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon lelkes, kitartó és egy kicsit hozzá értő vagy, írd be youtube-ba hogy laptopt external VGA, nézz pár videót, írd be googleba, olvass el pár cikket mondjuk redditen, vond le a tanulságokat és megpróbálkozhatsz vele
2016. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem nyúltam semmihez nem vettem semmit csak azt szerettem volna tudni,hogy mit kell nézni a videó kártya cserénél.
2016. ápr. 2. 23:06
 6/8 A kérdező kommentje:
BM-Striker először itt akartam megkérdezni majd egy ismerősöm ajánlott egy hozzáértő tanárt szerelőt.Beszéltem egy számítástechnikussal (informatikus) ismeri ezt a fajta laptopot és a videókártyát és mondta,hogy több ilyenben cserélt már és tökéletesen működik. Holnapra megnézi,hogy pontosan milyenre lehet cserélni és akkor válasszam ki. Tehát az hülyeség,hogy nem lehet benne cserélni.Üzlete van neki szereli a gépeket és a fő foglalkozása informatikus 25-éve. Valamit csak tud.
2016. ápr. 2. 23:14
 7/8 BM-Striker ***** válasza:

#6


A Mobility Radeon HD5*** kártyák nem MXM foglalatúak, hanem fel vannak forrasztva az alaplapra, emiatt ahhoz hogy hozzányúlj egy jól felszerelt szerviz kell.


Ha ki is cserélik, egyáltalán nem biztos, hogy az új VGA kompatibilis lesz a az alaplappal.

2016. ápr. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az hogy nem cserelheto igaz is meg nem is. Nem kell vitazni.


Cserelheto forrasztasokkal, meg hozza ertessel. De nem ugy van mint egy gepen, ahol csavar ki pocok le es mehet. Hanem arra kulon kepesites kell, meg nem is biztos hogy feltetlen kompatibilis. Persze a te esetedben az. Hozza erto baratod majd megoldja! Jo jatekot!:)

2016. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!