Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a processzorhoz milyen...

Ehhez a processzorhoz milyen alaplap kell minimum?

Figyelt kérdés
Most egy Gigabyte Z77-DS3H alaplapom van. Szeretnék venni bele egy AMD-processzort (AMD X8 FX-9590 4.7GHz AM3+) Csak a gyártó hivatalos weblapján ( [link] azt olvastam, hogy a mostani alaplapba csak ezek a processzorok jók. Kéne egy alaplap, ami nem tud sokkal többet, mint a mostani de bele lehessen tenni ezt a procit, meg (FONTOS!) egy nVidia GeForce GTX960 videókártyát. Köszönöm a válaszokat! :)

2016. ápr. 3. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyél rezsó FX-et.
2016. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem inkább ebbe a lapba veszel egy procit? Azok az i5 és i7-es procik még bőven jók amiket támogat ez a lap. És még olcsóbban is meglenne.
2016. ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Asrock 970 performance a legolcsóbb(30 körül) ami támogatja az fx9 eket, de semmiképpen nem ajánlom, rengeteg gyári hibás darab került ki(az átlag 2-4% meghibásodási arány helyett 26-27% al büszkélkedhet), én kb egy éve vettem egyet, pár hónap után megsült, a második két után, bónuszként vitte a procit is. 40 alatt a hazai árakkal nem találsz hozzá lapot amennyire néztem, plusz rájön még a hűtés is, ideális esetben sem úszod meg 120-130k alatt, ennyiből meg már i7 re is lehet építkezni. Ha mindenképp amd, akkor várd meg a zen t.
2016. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*a második két hét után
2016. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!