Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki egy mai játékokhoz...

Kissss jouzs kérdése:

Valaki egy mai játékokhoz megfelelő configot össze állítana nekem? Többi alól!

Figyelt kérdés

-? Nem tudom vagyok jártas ebben a "gamer pc" témában, nem tudom annyira milyen proci mellé mi kell stb, valaki összerakna nekem(össze írna)egy jobb gép konfigurációt ami megbirkózik a mai játékokkal?(magasabb beállításokon)

A keret 210.000ezer forint körül legyen!(Gépház nem kell,nem a kinézet a lényeg szerintem) Előre is köszönöm!



2016. ápr. 3. 12:07
1 2
 1/15 anonim válasza:
17%
Ha tanácsolhatok valamit, akkor ne tedd. Nem ér ennyit egy gép. Én 190-ért vettem 1 éve és meguntam. Sokkal fontosabb dolgok is vannak az életben és erre majd te is rájössz. Semmiképp ne költs ennyit egy gépre.
2016. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
#1 Mert te nem tudod, mit, hogyan, mire kell használni.
2016. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
És, nem használod ki a gép adta lehetőségeket.
2016. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én összeállításom:

[link]

A GTX970 valahogy nem fért bele de így is elég jó.

#1.Jogos de mindenki máshogy gondolja.

2016. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én így venném: [link]


Igaz, ez kicsivel több!

2016. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
1# Igazad van, de ha már valaki félre tesz elegendő pénzt(NEM CSAK EGY ILYEN JÁTÉKOS GÉP VÁSÁRLÁSÁHOZ) és minden más fontos dologra az életben, akkor szerintem ennyi belefér, nem Magyar havi fizetéssel!
2016. ápr. 3. 12:56
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő beküldőnek köszönöm,ha lehetne kicsit ha kiugrunk a keretből akkor a videókárty helyett mehetne egy gtx970 vagy maradhat az is?
2016. ápr. 3. 12:57
 8/15 anonim ***** válasza:
#5.Az egyénben a VGA erősebb ami fontosabb játékra mint egy SSD.A kérdező azt írta hogy nem kell gépház.
2016. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Értem, nem olvastam el figyelmesen, elnézést. Csakany Dominikét vásárold, mindenképp! Amit én állítottam össze, az egy olyan konfig, amit én néznék jó szemmel ennyiért.
2016. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
SSD,Gépház nem szükséges, SSD-m soha nem volt, nem is nagyon akarok.
2016. ápr. 3. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!