Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom nem indul, vagy ha...

A laptopom nem indul, vagy ha beindul jelszót kér. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Egy FS Amilo Pi2510 boldogtalan tulaja vagyok. Egyik este utorrenttel kapcsolt ki, másnap reggel nem tudtam bekapcsolni. Azóta amikor próbálom inditani, vagy nem indulbe, vagy pedig egy ellenörzö képernyő jön be, ahol irja h jo a memoria, a proci, de a CMOSnak rossz beállításai vannak(visszaállit defaultra), h az előző boot nem sikerült, meg néha h System battery rossz. Ezután BIOSba lépnék, de passwordot kér, amit én nem kaptam, ráadásul a noti aljáról már lekoptak a számok... Valaki tud segíteni mit tehetek?
2010. ápr. 5. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Használtan vetted a laptopot?

A BIOS-ba lehet jelszót beállítani, amit lehet előző tulaj állított be neked, érdemes lenne felvenned vele a kapcsolatot!

Próbáld meg laptopból kivenni a belső elemet, majd várj vele 5-10 percet, ekkor gyári beállításokra áll vissza! Ha ez sem segít, akkor bootolj be Windows telepítő CD / DVD -vel, szükség esetén telepítsd újra / állítsd helyre az op.rendszered a megfelelő opció kiválasztásával!

2010. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Újonnan vettem 14 hónapja, ám akkor semmilyen kódot nem kaptam, most néztem át mindenét... Az elemcserét megprobálom, csak szerezni klne hozzá kis csavahuzot. Köszi a választ
2010. ápr. 5. 14:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a boot sorrendhez is jelszót kér...
2010. ápr. 5. 14:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, lényeg hogy bootolja a CD-t! Onnantól kezdve hátradőlve mehet a dolog!
2010. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Boot előtt is jelszót kér...
2010. ápr. 5. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:

BIOS reset megoldja, le van védve a BIOS módosítása jelszóval. Elem ki, vagy BIOS reset jumper átdug, 10-15mp múlva vissza és kész.

Ha csak kiveszed az elemet akkor többet kell várni.

2010. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Security chipes laptop, virus átírta, kuka az egész....
2010. máj. 7. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!