Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mekkora különbség van a...

Mekkora különbség van a 2Gb-os GTX 960 és a 4Gb-os változat között?

Figyelt kérdés
Nem a számokra lennék kíváncsi, mert ugye azt láttam én is :D Az érdekelne, hogy ténylegesen játék közben mennyivel gyengébb a 2Gb-os a másiktól?

2016. ápr. 3. 16:16
 1/7 anonim válasza:
A több memória akkor jobb, ha nagyobb felbontású textúrákat használsz, illetve szereted a nagy látótávolságot a játékban, valamint szeretnéd hogy ne legyenek megjelenítési gondok.
2016. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Nekem a 2GB -s GTX 960 -nál sem stutterel a GTA V. (Minden maxon).
2016. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
VISZONT! Gondoskodnod kell elegendő RAM -ról, mert ha elfogy a VRAM, azt használja tovább, ezért is van néha 10+ GB RAM használat játék közben.
2016. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tavalyi címeknél még nem volt szembetűnő különbség,de ahogy nő a Vram igény a játékokban egyre nagyobb lesz.

Mindenképp a 4gb-os verziót éri meg megvenni,főleg hogy már alig drágább.

Vannak akik azt állítják hogy a 128bit-es busz miatt nem tud használni a kártya 2gb-nál többet,valahogy nekem mégis sikerült [link]


És mégcsak nem is FHD-ban futott a játék,hanem 1680x1050-ben.Nem,nem tudja kihasználni.....

2016. ápr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BM-Striker ***** válasza:
Magasabb beállításokon lassulást okozhat 2gb VRAM, főleg VRAM igényesebb játékok esetén(pl Skyrim/Fallout 4 sok mod-dal, Shadow of Mordor,...)
2016. ápr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. ápr. 3. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:
20%
Az ilyen nyüzüge kártyáknál semmit nem jelent a 2gb vagy 4Gb-os.
2016. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!