Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tápegységet vegyek?...

Milyen tápegységet vegyek? Részletesen lent!

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Chieftec iARENA 450 W van. Nincsen vele semmi gondom, de kb. 4 éves ha nem 5. Úgy érzem ideje cserélni. Meg szeretnék bele még egy HDD-t, és ha jól néztem akkor nincsen benne több csatlakozó. Ehhez annyira nem értek.


Ezt néztem ki helyette, bár picit sokkalom az árát.


Corsair VS450


Mi a véleményetek erről? Jobb a jelenlegi tápomnál? Úgy nézem hogy több csatlakozó van benne, meg harisnyázott, én azt hiszem hogy jobb, de én csak ennyire értek hozzá.

Nem igen használom már a gépemet játékra, úgyhogy nem tervezek sokat fogyasztó dolgokat vásárolni bele.


Jelenleg egy GTX 650, i5 4460, HDD, SSD van benne. Régebben egy 400 W Codegen volt ebben a gépben, és az helyett lett ez a Chieftec. Lehet elég lenne bele egy 400 W táp is, mert amikor régen a 400as volt benne, akkor bizony többet fogyasztott ez a gép.


Mit gondoltok?



2016. ápr. 4. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Corsairből cx alatt nem szabad vásárolni, a vs nem egy életbiztosítás(a cx sem a legjobb, de sok aggodalomtól megkímélhet).
2016. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rosszabb a VS, mint a jelenlegi Chieftec iARENA?
2016. ápr. 4. 12:47
 3/13 menta34 ***** válasza:
Én spec. akkor szoktam tápot cserélni ha bedöglik a régi :D
2016. ápr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs a tápnak semmi baja, akkor minek akarod cserélni? Amúgy a géped kb. 100W környékén fogyaszt terhelve.
2016. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gtx 650 et csereld inkk egy Gtx 950 re mert gusztustalan igy...
2016. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem cserélem le a GTX 650-et. Már nem játszok! Ami a kérdés lenne arra meg nem kaptam még rendes választ!


Igaz, hogy nincsen baja a tápnak, de 4 éves. Meg szeretnék még HDD-t SSD-t a gépbe, és kevés a csatlakozó.

2016. ápr. 4. 13:54
 7/13 anonim ***** válasza:

Az iAréna nem a legjobb Chieftec eresztés, a pcx-en is a "belépő" kategóriába sorolják, nem pedig a minőségibe. Eddig szerencséd volt, hogy nem történt nagyobb baj, nekem áramszünet után pusztult el a táp (csattant egy nagyot), azóta csak minőségit veszek- mindenből.

Az FSP és a Thermaltake márkák nagyon megbízhatóak- az áruk is ennek megfelelő.

Itt van egy pár, ezek közül bármelyiket választhatod:

[link]

2016. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Dobj hozzá egy picit a VS árához és vedd az 5 év garis Super Flowert.

[link]

2016. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez a 3 közül melyik legyen? Én a 400 W és a 460 W között gondolkodok, de nem tudom milyen az a 460-as. Bár nem lehet rosszabb, mint a mostani úgy gondolom. De lehet elég lenne a 400 W is. Amikor megvettem a gépemet akkor is egy 400 W táp volt benne, és akkor még többet is fogyasztott a gép, mint most. Szerintetek?
2016. ápr. 28. 20:21
 10/13 A kérdező kommentje:
És a kép: [link]
2016. ápr. 28. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!