Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Speedlink Decus egér pár...

Speedlink Decus egér pár adatában való segítségnyújtás?

Figyelt kérdés

Sok oldalon kerestem és végül két értéket találtam súlyra: 159 g és 172 g. Melyik az igaz? Speedlink oldalán szinte semmi sincs. Vagy esetleg 3. érték az igaz?


Szintén sok helyen írták hogy optikai , de egy-egy helyen meg azt írték hogy lézeres. Melyik akkor?


A szenzorának típusát pedig végleg nem talátam sehol. Milyen szenzor van benne?


(Azért kell mert jelenleg Decusom van ,de egy szar , és cserélném jobbra. Az összehasonlításokhoz kellenének ez adatok.)


A dobozán, füzetébn sincs semmi ezekről...



2016. ápr. 4. 14:20
 1/7 HUN_Sector ***** válasza:

Lézeres: "Kiváló lézer pontosság"

[link]

"5000Dpi Laser Sensor"

[link]


A súly értékek valószínűleg vezeték nélküli és vezetékes állapotban megadott tömegre vonatkoznak.


A szenzor meg sehol sincs feltüntetve, mert a kutyát nem szokta érdekelni. Én sem tudom, hogy a kocsimban milyen gyártmányú hengerfejek dolgoznak és nem is izgat, amíg pontosan teszi a dolgát :)

2016. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Higgy nekem, annál a bóvlinál csak jobbat kaphatsz. Annyi pénzért már Logitech G302-t, Razer Abyssust vagy ASUS Strix Claw-t lehet venni, mindhárom csúcsegér.
2016. ápr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2:

"(Azért kell mert jelenleg Decusom van ,de egy szar , és cserélném jobbra. Az összehasonlításokhoz kellenének ez adatok.)"


Kösz a jó tanácsot , de sajnos késő: már több hónapja birtoklom ezt az ócskaságot.

Ezért akarnám cserélni egy felsőkategóriás darabra.

2016. ápr. 6. 03:48
 4/7 A kérdező kommentje:

"(Azért kell mert jelenleg Decusom van ,de egy szar , és cserélném jobbra. Az összehasonlításokhoz kellenének ez adatok.)"


Kösz a jó tanácsot , de sajnos késő: már több hónapja birtoklom ezt az ócskaságot.

Ezért akarnám cserélni egy felsőkategóriás darabra.

2016. ápr. 6. 03:48
 5/7 A kérdező kommentje:

#2:

"(Azért kell mert jelenleg Decusom van ,de egy szar , és cserélném jobbra. Az összehasonlításokhoz kellenének ez adatok.)"


Kösz a jó tanácsot , de sajnos késő: már több hónapja birtoklom ezt az ócskaságot.

Ezért akarnám cserélni egy felsőkategóriás darabra.

2016. ápr. 6. 03:48
 6/7 A kérdező kommentje:

"(Azért kell mert jelenleg Decusom van ,de egy szar , és cserélném jobbra. Az összehasonlításokhoz kellenének ez adatok.)"


Kösz a jó tanácsot , de sajnos késő: már több hónapja birtoklom ezt az ócskaságot.

Ezért akarnám cserélni egy felsőkategóriás darabra.

2016. ápr. 6. 03:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a spamért, de nem küldte el az üzenetet én meg elküldtem vagy négyszer....
2016. ápr. 6. 03:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!