Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Pentium (Skylake) G4520?

Slash49 kérdése:

Intel Pentium (Skylake) G4520?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ilyen proci lesz a gépemben, és hát eléggé el vagyok bizonytalanodva. Már most mondom, hogy vga-t ne kérdezzétek, semmi köze hozzá!!!! Szóval. Szeretnék sok nagy névvel játszani, de nem tudom elég e hozzá ez a proci. Am FC4 FC Primal, Division, RS Siege, CS: Go, AC4 AC Unity, AC Syndicate. A vga-m több mint elegendő hozzájuk, azért montam h ne kérdezzétek. DDR4-s gépről van am szó. Ja és mivel még régi CRT-s monitorom van, így max 720p-ben tudok játszogatni. Szóval elég lenne ezekre ez a proci? Ha nem, akkor meddig tudnám húzni? 4.5-ig el lehetne vele menni nagyobb baj nélkül? Természetesen jó hűtővel. Amugy nem vagyok nagyra vágyó, nekem az is elég volna, ha a fent említett játékok ha nem is 720p-ben, de 1024x768-ban, legalább minimum 30FPS-l. Szerintetek?

2016. ápr. 4. 23:28
1 2
 1/13 SylwerStone ***** válasza:
Azért jó lenne ha leírnád a videókártya típusát, egy gtx 970 vagy r9 380x mellé nem tennék Pentiumot
2016. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
de inkább írd le hogy mi az a kártya.. ha nagyon megszívattad magad és neten rendeltél akkor vissza tudod mondani időben.. de miért nem vásárlás előtt kérdeztél?
2016. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anti paladin ***** válasza:

Ez alapján nem olyan rossz az:

[link]

2016. ápr. 5. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A két szálas feldolgozás miatt az új játékok akadni fognak, minimum i3 kell Intel oldalról.

Nem azt mondom hogy játszhatatlan lesz, de biztos fog kellemetlen pillanatokat okozni.

2016. ápr. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát ok. Egy GTX 750 Ti oc 4GB verzió. Még nincsen megrendelve egyébként.
2016. ápr. 6. 00:31
 6/13 anonim ***** válasza:
azt se vedd meg.. annyiért szerintem már gtx 950 2gb-t is kapsz.. a gtx750 meg nem használja ki a 4gb-t de a monitorodon egy 2gb-s kártya is több mint elég lesz..nem egy ember használ a környezetemben 2gb-s kártyát fhd monitorhoz med-high grafon játékra.. és nem panaszkodnak..
2016. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De mi lesz a jövőben? Nem szeretnék 2-3 évente gépet cserélni. És mit szolnátok efy msi r7 370-hez?
2016. ápr. 7. 01:25
 8/13 A kérdező kommentje:
Esetleg nem irnáton egy konfigot? A lényeg hogy full hd ban majd menjenek a játékok ha lesz mahd olyan monitorom. Gépház nem kell, meg semmi periféria, csak proci alaplap vga ram hdd meg táp. Szempont lenne, hogy a fent leirt játékok legalább 40fps-l menjenek majd vmikor fhd ban. A keretem ameddig eltudok menni az 140k de ez a legvégső határ.
2016. ápr. 7. 01:31
 9/13 anonim ***** válasza:
mennyi pénzért gondoltad? van ami már megvan? pl gépház,hdd vagy valami?
2016. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Leirtam amugy. Na de közben ugy döntöttem h nem rakok a gépbe vgat egyelöre, majd karira veszek egy gtx960 4gigás vgat! És a gépet is összeraktam pcxen. Alaplap az egy asus h110 plus, ugye 1151!!! Proci az egy Intek skylake i5 6500, 8giga ddr4 2133mhz ram, 1terrás seagate vinyó sata3-as, 600wattos táp egy 6pines vga csatival, meg egy cooler master hyper 103 proci hütö, és slussz passz. Gondoltam hogy inkább vga nélkül össze rakok egy felső karegoriás pc-t, mint vga-val egy alsó-alsó közép kategóriásat. Azért ez a konfig mindent elvisz full hd-n stabil 60fps-l, azzal a vgaval amit irtam a cs: go-ban 200+fps-t ad!
2016. ápr. 8. 03:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!