Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A házhűtő venti elöl, hátul...

A házhűtő venti elöl, hátul MOLEX csatlakozóval van bekötve, amiket most vettem, és a ház tetejére szereltem, ezeket az alaplapra kötötte a 4 pines sys_fan csatlakozókra. Van bármi haszna, hogy a MOLEX-re voltak kötve?

Figyelt kérdés
Az elsőt már cseréltem, hátsót is most akarom cserélni, mert kezd csapágyas lenni és a hátsót is az alaplapira kötöm rá, ha ez nem jelentene problémát, ugyanis ezeket szépen szabályozza az alaplap, ill. a rendszer. Játék közben kicsit gyorsabb, viszont ha csak netezek, akkor szépen csendben van, alap fordulatszámon.

2016. ápr. 5. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát annyi haszna van hogyha MOLEX-re voltak kötve akkor maximális fordulaton működnek.

Én alaplapra kötve nem szoktam auto-ra állítani, Mivel az alaplapi hőérzékelők teljesen más komponensek hőmérsékletét mérik. Pl chipset stb. Ezek a csatlakozók eredetileg ezekhez lettek kitalálva, és nem a ház hűtésére.

Persze beállíthatod Automatikusra is. de én inkább be szoktam állítani rajtuk egy állandó fordulatot.

2016. ápr. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Es egy ilyen [link]


Vagy egy ilyen

[link]


Milyen lehet?

2016. ápr. 5. 08:53
 3/7 A kérdező kommentje:

Esetleg ez:

[link]


Akyga jon be legjobban. Ez milyen lehet?

2016. ápr. 5. 10:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy,

Vedd azt amelyik jobban bejön.

Mellesleg jól néznek ki ezek a fordulatszámszabályzók.

2016. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A deepcool eseten van 2 ház venti meg egy cpu hely. A cpu venti helyere mehet egy haz venti? A cpu tokeletes az alaplapira kotve... Viszont 3 haz ventim van.
2016. ápr. 5. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetesen. Oda kötöd és azt amit akarsz
2016. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon jól néznek ki, valóban, de hasznos is... este, amikor megy a légkondi, vagy télen, Facebook, vagy programozási munka közben teljesen felesleges a maximális fordulatszám. Játékhoz, rendereléshez viszont mehet rá a kraft.


Bár ez a gép inkább renderelésre, és játékra van, a programozáshoz Mac-et használok.

2016. ápr. 5. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!