Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD A10 6800 (k) APU, nincs...

AMD A10 6800 (k) APU, nincs HDMI kimenet, milyen videókártyát ajánlanátok, illetve nem akadna össze az integrált chip a vett videókártyával?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy AMD A10 6800(k) 4 magos 4,1Ghz-es processzort, egy ASROCK FM2A58M-DG3+ alaplappal

Integrált chip van benne,egy Radeon HD8750D 2GB-os

Ennek nincs HDMI outputja, de nekem nagyon fontos lenne a dupla monitor eléréséhez. Előző gépemben egy régi GT 220-as Videókártya volt ami gyengébb mint most az integrált chip , viszont van HDMI kimenet.

Szóval összegezve: Ehhez az alaplaphoz és ehhez a procihoz milyen videókártya illene ami nem csillagászati összegekbe kerül, és nem zavarná-e be a beépített chip-et és ezzel fölöslegesen vennék videókártyát.

Bocsi ,hogy kissé bonyolultan fogalmaztam, de így leírva nehezebb mint gondolatban.



2016. ápr. 5. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

ember miért nem olyan alaplapot vettél?

[link]

próbáld meg eladni azt ami van és vegyél egy ilyet

ez a legolcsóbb megoldás

2016. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

de itt van egy vga is 'látatlanba' ez úgy mindenre jó mivel fogalmam sincs hogy mire használod a géped.

2016. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel kompletten vettem a gépet és elég olcsón és majd később akartam jobban felhúzni, de amennyiért vettem szerintem megérte és ha még bele kell ölni kb 40-50 ezret az sem érdekel :D Rosszul írtan, nem procit vettem hanem komplett gépet. Ahogy nézem az alaplapot amit küldtél csak annyi a különbség hogy van rajta HDMI. Viszont így is úgy is vennem kell majd videókártyát szerintem, mert most még elég az integrált chip szinte minden játékhoz, egyébként sok mindenre használom, tanulás céljából programozás (C#), Photoshop, Office, Sony Vegas. Hobbi szinten meg játékokra, de eddig nem volt teljesítménybeli problémám az integrálttal se, de ha hosszútávon gondolkozok kell majd egy jó videókártya.
2016. ápr. 6. 10:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és a videókártyáról amit küldtél, pont ilyet néztem :D Jó fogyasztás, jó teljesítmény, valószínű ez lesz. Köszi a választ!
2016. ápr. 6. 10:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Jajj most nézem nincs VGA kimenet rajta. Így mégse lesz jó, mert a régi monitorom még pont azok az LCD-k közé tartozik amik nem kaptak HDMI-t így egy VGA és egy HDMI is kellene a videókártyára. Azért majd még keresgélek.
2016. ápr. 6. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!