Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop és Smart TV összekötése...

Laptop és Smart TV összekötése HDMI kábellel? Többi lent.

Figyelt kérdés
DELL M5010 laptopom szeretném Samsung okostévével összekötni, filmezés céljából..namost...egyik HDMI porton sem kapcsolódnak egymáshoz..Catalyst Control Center, stb..mind megvolt..de tippem sincs miért nem működik..2 különböző kábelt is teszteltem, hátha csak az a gond, de nem. Esetleg valakinek valami tipp mit/hogyan kéne csinálnom? A TV pár hónapos egyébként, "új" cucc...mindent felismer, mindenhez csatlakozik stb...csak HDMI nem megy a lelkemnek...

2016. ápr. 6. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Teszteld a notit másik tv-vel illetve a tv-t másik notival. Először is arra kéne rájönni, hogy melyik oldalon van a hiba!
2016. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán átkapcsoltad a TV-n az aktuálisan használt bemenetet, hogy honnét küldjön jelet?

A laptopon Windows+P billentyű kombóval megkettőzésre állítottad?

2016. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, a Tv-t is atkattintottam, a gepen probaltam az osszes letezo opciot..masolas, kiterjesztes, csak kivetito stb...ill. 2. Monitorkent probaltam beallitani, mert listazza a Samsungot, de megsem kuld jelet..catalyst control centerben jatszottam a Hertzekkel, hatha az a gond..stb...semmi..a kabelt eszleli a tv, mert azt a HDMI portot listazza elso helyen amelyikbe dugom...jel nem jut neki...tanacstalan vagyok.
2016. ápr. 6. 23:36
 4/4 01aron02 válasza:

Szia!

Sikerült megoldást találni a problémára? hasonló dologgal állok szemben, úgy érzem már próbáltam mindent..

2016. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!