Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új egeret vennék! Ki milyet...

Új egeret vennék! Ki milyet használ?

Figyelt kérdés
Új egeret vennék nagyjából 20.000-25.000 FT-nál nem drágábban. Leginkább FPS-re használnám (Cs:Go), de netezni is szeretnék vele. Amiket kinéztem: SS Rival, SS Rival 300, SS Sensei RAW, Mionix Avior 7000, Logitech G502. Vélemények? (Más egerek is jöhetnek, kinek mi jött be!)

2016. ápr. 6. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van most:

[link]

Azelőtt ilyen volt:

[link]

Mind 2 elég jó.De mondjuk nem Gamer egerek.

2016. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem Logitech G502 van.

Maximálisan elégedett vagyok vele. Valamikor tavaly előtt vettem. baromi kényelmes és pontos.

2016. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

MSI DS100 Interceptor.

10 ezerért jó egér.

2016. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én egy CSGO AWPer vagyok, és én egy Razer Deathadder Chroma (optical)-t használok. Tökéletes szenzorral rendelkezik, nagyon pontos. 22 ezer Ft-ért vettem, és nagyon örülök hogy ezt szereztem be.


A Razer Synapse támogatás nagyon jó, több profilt tudsz létrehozni, makrókat tudsz beállítani, a világítást tudod testreszabni.


+1 nagyon jó dolog a Razer Synapse-ban:

Kalibrálás funkció: "Megtaníttathatod" az egereddel az egérpadodat, így ha véletlen lecsúsznál róla, akkor az egered nem működik más felszínen. Nekem ez nagyon fontos, hiszen az optikai szenzor máshogy működik a fán, mint egy egérpadon :)

2016. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A negyedik vagyok, még egy javaslat:


A Razer Deathadder mellet még ajánlanék egyet, amit a Deathadder előtt használtam: Roccat Kone XTD (optical). (nekem Kone + -om volt, de azóta kijött az XTD, ami a továbbfejlesztett változata)

Nagyon jó egér ez is, én azért cseréltem le, mert már eléggé elkopott. (2,5 év után)


DE!!! Ezeket csak akkor ajánlom, ha az egeret tenyeresen fogod. Ha madarasan, akkor valamilyen kisebb méretű egeret ajánlok, mint például a Steelseries darabok.

2016. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az általad említettek közül mindegyiket ajánlom, kivéve a régi Rivalt (állítólag lekopik róla a gumi, a 300-assal már nincs ilyen gond), és a SS Sensei RAW-ot (nagyon ócska a szenzora).
2016. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Logitech M500 - nem kifejezetten gamer egér, de nagyon kényelmes, pontos.

Trust GXT31 - sokan nem ajánlják, viszont nekem ez a legkényelmesebb és az anyagminőségével és pontosságával sincs gondom.

2016. ápr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!