Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépházat vegyek?...

Kaiu kérdése:

Milyen gépházat vegyek? [Többi Lent. ]

Figyelt kérdés

Sziasztok egy gépházat szeretnék venni aránylag olcsón 4-5 ezer forint környékén ( tudom kevés de van ilyen ár ért is jó)

8 usb képes az alaplap és én ezt szeretném kihasználni microa atxes az alaplap szóval legalább 3 usb port lehetőség legyen a házon de a 4 jobb lenne. Jól szellőzzön, nézzen ki jól és jól áttekinthető legyen zsinorozás beszerelés szempontjábol.


Előre is köszi a válaszokat.



2016. ápr. 8. 23:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és sdd hely legyen még benne mert azt kihagytam.
2016. ápr. 8. 23:38
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs ennyiért jó, és olyan ami neked megfelelne.
2016. ápr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lord Hidan ***** válasza:
Ilyet 15-20 ért keress minimum..
2016. ápr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BM-Striker ***** válasza:

"Sziasztok egy gépházat szeretnék venni aránylag olcsón 4-5 ezer forint környékén ( tudom kevés de van ilyen ár ért is jó)"


4-5 körül nincs jó ház.

2016. ápr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyűjts még egy kicsit.
2016. ápr. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, akkor tudnátok írni linket a feltételeimnek megfelelő házat nem 4 ezerért hanem amennyibe kerül.
2016. ápr. 9. 13:08
 7/9 anonim ***** válasza:
ZALMAN Z11 Plus HF1 >> Ez egy 20 -as.
2016. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lord Hidan ***** válasza:

A minimum ami jó lenne raijintek arcadia

Hardveraprón vannak teljesen új házak is annyi h nem boltból esetleg nézelődj ott

2016. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen végulis meghagytam a mostani házat mert micro atxes 4usb portos és ismerem kozepes beszerelhetőség és elhelyezés

Persze nem csicsás és szép egy fém doboz kék csíkkal de ez van elég jó csak csúnyácska.

2016. ápr. 10. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!