Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen vezeték nélküli megoldá...

Milyen vezeték nélküli megoldást tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen kért meg a főnök, hogy alakítsam ki a konferenciatermet úgy, hogy a skype megbeszélések vezeték nélkül működjenek.

Adott jelenleg egy 80 cm-es lcd tv, meg a főnök laptopja amiről a skype futott.+ volt egy trust hd webcamera.

Ezeket egy hosszú hdmi káellel és egy usb hosszabbító kábellel megoldottam és működött, de most vezeték nélkül kellene. Próbáltam egy stick pc-vel, de az usb elosztó nem bírta a vezetéknélküli egeret és billentyűzetet + a webkamerát...win10 fel sem ismerte a webcamerát.

Képernyőt még csak ki tudnám tenni mondjuk egy chromebit-el a notiról de a webkamerával mi legyen?

meg akkor már kellene egy vezetéknélküli mikrofon is amot a tárgyalóterem közepén az asztalra kitennénk és nem gerjed össze a tv-vel.

Kösz mindenkinek aki foglalkzik vele. Persze én is keresem a megoldást és kiírom ha találok valamit.



2016. ápr. 11. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Írjatok ki rá pályázatot, nem egy cég foglalkozik hazánkban vezetéknélküli technológiával!
2016. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!