Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógépet akarok vásárolni,...

Számítógépet akarok vásárolni, lenne néhány kérdésem a termékről válaszolnátok?

Figyelt kérdés

[link]



Ezt a gépet akarom megvenni. Érdekel, hogy a processzor magonként 2mb cache vagy összesen 2mb cache?


És megéri az árát?



2016. ápr. 11. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy régi gép. És összesen 2mb cache. Én biztos nem venném meg. Inkább gyűjts még 60-70 ezerig. Aztán vegyél használtan egy gépet.
2016. ápr. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kell a régi gép dumád. Nem fogok annyit költeni egy kibas.zott gépre... Nem atom játékokkal akarok játszani, szóval húzd le magad a wc-n. :)
2016. ápr. 12. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Én annyit mondtam, hogy nem éri meg az árát. Meg kifejtettem a véleményem, hogy mennyiből lehet összerakni ÚJONNAN egy olyan PC -t, amin rendesen lehet internetezni.
2016. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jofogason talalsz jo gepeket 35-50 k ért (gamer ) amiben egész jó cuccok is vannak keress rá jofogason hogy gamer pc és talalsz jo gepeket jo aron . Ekezetek ert sry telorol irtam . :)
2016. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30k és 50k között nem fog gamer gépeket találni mert a gamer az már inkább egy i5-el indul
2017. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!