Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lefagyhat a router miatt egy...

Lefagyhat a router miatt egy számítógép?

Figyelt kérdés

Amíg közvetlen kapcsolódott a nethez kábellel, nem volt baja, viszont most, hogy egy TP link USB-s routerrel kapcsolódik a wifihez, előszeretettel fagy le. Hogy lehetne ezt korrigálni?


Gép adatokat nem tudok, csak annyit, hogy nagyon elavult, és MSI adatlap van benne, ha feltétlen szükséges, meglesem valahogy.


2016. ápr. 11. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nohát...


Akkor adott egy új TP-Link wifi adapter, ha jól értem.


A lefagy pontosan mit jelent? /eldobálja a kapcsolatot, lefagy az egész gép?/


Torrent kliens van telepítve?/ elsősorban Qbittorrent/


Milyen rendszert használsz? És mi az adapter pontos típusa?

2016. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Annyira már nem új, 1-2 éves, csak mostanra jutottam el oda, hogy utánajárjak a problémának, az a gép nincs annyit használva :)


A pontos típus ez lenne: [link]


Utorrent van rajta, de csak rajta lett hagyva, nincs használva, nem seedel, nem tölt le, max a listában lehetnek hagyva lekapcsolt torrentek.

Teljesen lefagy a gép, újra kell indítani, viszont van, hogy a net is simán elmegy, és XP. 2 giga ram van benne, windows 7-et nem kockáztattam meg.

Esetleg ha a router is számít, akkor az egy ilyen: [link]


Telefonról tökéletesen működik a wifi, sosem megy el a net, nem gyenge a jel.

2016. ápr. 12. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerem ezeket a típusokat, nálam ez az adapter vacakolt, amikor még xp-m volt. Hiába volt támogatás és a driverek feltelepítve, nem volt stabil.


Azt esetleg meg lehet próbálni, hogy a torrent klienst letörlöd, és a felesleges, maradék bejegyzéseket Ccleaner-rel eltávolítod.

2016. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszöntem a segítséget, letöröltem a utorrentet, aztán lefuttattam a CCleanert, szóval majd figyelem, lefagy-e az elkövetkezendő időben :)

Esetleg valami jó adaptert tudsz ajánlani, ami még passzolna xp-hez?

2016. ápr. 14. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!