Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 4GB memória, játékokhoz,720p...

4GB memória, játékokhoz,720p felbontáson?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy 775ös lap, 4x1 gb ddr2 ram, c2q q9400 proci + gtx 750 ti 2gb vga.


Szóval a kérdés: 720p(!) felbontáson 4GB ram mennyire "elég" manapság?


Mostani (kevésbé gépigényes) játékokhoz, pár régebbihez (2012-13)..


Bővíteni nem nagyon tudom, nincs több Ram slot, és ugye köztudott, hogy a DDR2 ram ára elég magas lett.. szóval a csere az nem nagyon játszik most sajnos..



2016. ápr. 12. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben lesz a dolog. Persze ha nem mindent maxra tolsz.
2016. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez már eléggé szűkös, mai játékok ott kezdődnek hogy minimum 6, ajánlott 8. Régebbiekhez simán elég.
2016. ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a gepre kolteni nem erdemes. Hasznald ki, aztan ha keves lesz, komplett csere. Egyebkent 4 gb a regebbi jatekokhoz boven eleg. Alacsony beallitasok mellett sok uj jatekhoz is eleg lehet.
2016. ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hát igen valami ilyesmire számítottam..

ismerősöm mondta, hogy neki is 4gb van a gépében (laptop) de a mai játékokkal játszik (gta v, dying light stb) persze ő sem maximális beállításokkal.. szóval csak nem olyan vészes ez.


szóval ja, akkor valószínűleg tényleg így van. igen költeni nem szeretnék/fogok már a gépre, egy darabig még sajnos ez marad.. talán majd kb 1 év múlva esedékes a csere.

2016. ápr. 12. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek költeni nem érdemes rá. Viszont sok hülye még így is megveszi sokszor a régi 775 gépeket, holott ez a Core 2 quad már szinte hihetetlen de lassan 10 éves technológia. Ezért talán el lehetne adni, és venni egy modernebbet. Egy mai modern 2 magos processzor is hozza a teljesítményét, még akkor is ha a Quad mint a 4 magját kihasználja. Egyszerűen 10 év technológia ennyit tesz.
2016. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Annyibol jo, hogy fillerekert hozza lehet jutni, kevesbe gepigenyes játékokhoz szerintem eleg is, igy a valaszok alapjan. Nekem nem reg meg egy 1 magos p4 procim volt, 256mb agp, 1gb rammal..


Amugy kolteni valoban nem erdemes mar ra, en most csak uj hazat(minosegit), meg egy jobb fajta szinten minosegi tapot vettem. Ez persze majd az uj konfoghoz megy.. Addig jo lesz ehhez is

2016. ápr. 12. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!