Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a nyomtatónak?

Mi a baja a nyomtatónak?

Figyelt kérdés

Egyik nap azt vettem észre, hogy a lapok rosszul voltak belerakva és beleszakadtak. Azonban a bent maradt darabkák eltűntek valahova. Feketéből kevés volt, de nem nyomtatott, úgyhogy rendeltem új szettet.


Azonban próbanyomtatásnál a többi szín szaggatva jelenik meg, a fekete egyáltalán nem. Ha meg rendes dokumentumot nyomtatnék, akkor a cím narancsos, utána pedig halványfekete, alja megint narancs. A papírdarabkák eltömíthették?


2016. ápr. 14. 16:42
 1/5 Lajos54 ***** válasza:
Alaposan körül kellene benne nézni, mert még egy pici papírfecni is okozhat ilyen gondot.
2016. ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha bement és nem jött ki, akkor érdemes szétszedni.
2016. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hol nézzem meg? Szétszedtem, de nem igazán találok semmit.
2016. ápr. 15. 18:13
 4/5 Lajos54 ***** válasza:
Mondjuk (ha annyira aprók voltak), megszívták magukat festékkel és odatapadtak valahova. Így elég nehéz észrevenni. Ráadásul dugulást is okozhat a nyomtatófejnél. Ha nem találsz semmit, de a hiba továbbra is fennáll, érdemes hozzáértővel, esetleg szervizzel megnézetni.
2016. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na kiszedtem belőle két papírdarabot, de szerintem a nyomtatófej alatt is maradt, az viszont le van csukva, így nem bírom alóla kiszedni.
2016. ápr. 15. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!