Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell otiplex 390 desktopba...

Dell otiplex 390 desktopba (legkissebb) milyen jobb videokartyakat lehet rakni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tisztában vagyok vele hogy ez nem egy gamergép es nem is szeretnem annak csak annyit hogy alapabb játékok pl csgo lefusson rajta normalon 8gb ram bovites van benne azon kivul minden gyari legyszives segitsetek



#videokártya #bővítés #Dell optiplex 390 desktop
2016. ápr. 15. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod véletlenül lemérni, hogy mekkora helyed van? Én a "nagy" 790-essel is 1 hétig szívtam, mire kitaláltam, mi fér bele, mondjuk nekem inkább az alaplap állítólagos watt-maximalizálása volt a bökkenő.
2016. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cs go-hoz a procit kéne jobbra cserélni.
2016. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát azon gondolkodtam hogy valoszinuleg egy i5 procit meg rakok bele de az viszonylag könnyu

A gond az az hogy valahogy rá van "épiíve " a videokartya a processzorra es egy hutorendszeren van .

Elvileg egy amd radeon 6570 1gb bele lehet rakni csak valahogy meg kell oldanom a szellozest

Ha vannak tippek irjatok legyszi 😊😊

2016. ápr. 15. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!