Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnek helyet csinalnia...

Hogyan tudnek helyet csinalnia D Drive-on? Mar csak 1% szabad helyem van. (Egy nagyon kezdo)

Figyelt kérdés

A Drive C 43% szabad hely

Drive D 1% Szabad hely

Drive F ures

Mar toroltem sok felesleges dolgot,letoltottem a CCLEANER programot,azzal is toroltem,de barmit torlok,mindig a C Drive-rol torol.

Letoroltem az ASHAMPOO programot is(majd kesobb visszateszem),de nem mozdult semmi.

Mit csinalok rosszul?

A Backup program allandoan dolgozik.Mi lehet a baj?


2010. ápr. 6. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A CCLEANER rendszertakarítást csinál, ami általában a C meghajtón van.

A D-ről neked kellene kiválogatni hogy mi az ami nem kell és letörlöd ami fontos abból meg kiírsz valamit DVD-re, utána letörlöd és végül kiüríted a lomtárat és akkor lesz szabad helyed.

2010. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azt hol tudom megnezni,hogy a D meghajton milyen dolgok vannak fenn?

Sok foto van a gepen.Ez sok helyet foglal?Elkezdem azokat is torolni.

Koszi a segitseget!

2010. ápr. 6. 19:33
 3/11 anonim ***** válasza:
A kérdésből ítélve jobban jársz, ha valakit megkérsz, segítsen. Most ha letörlöd a fotóid az jó lesz...ugye nem?!
2010. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

D meghajton :1-45-ig Backup Files,Winrar Archivum van.Most talaltam meg.Most ezzel mit csinaljak?

Az nem lenne jo,ha a fotokat torolnem.Elkezdem atirni DVD-re.

Koszonom a segitseget!

2010. ápr. 6. 20:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi ez a backup program? Fontos az? Miért került a gépedre?
2010. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Valoszinu,hogy valamit nagyon rosszul csinaltam.Mar sikerult torolnom sokat,de most talaltam meg tobbet.Ezekre ugye nincs szuksegem?

Tovabb mar csak akkor torlom,ha a fotokat atmasoltam.Most mar 9 % hely van a D meghajton.

A gepemre ugy kerult,hogy raklikkeltem a HP Total Care Advisorra es ott lattam a BACKUP-nal a piros felkialtojelet,itt valamit elnyomtam,de nagyon!!

2010. ápr. 6. 21:44
 7/11 A kérdező kommentje:

Kulfoldrol irok,segitsegem nincs.

Koszonom a segitsegedet!!

2010. ápr. 6. 21:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Rendszer visszaállítási pontokat kitörölteted a lemezkarbantartóval.. (Egyéb beállítások fül, legalsó menüpont)
2010. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget!Sikerult!!Ures a D Meghajto.
2010. ápr. 7. 04:31
 10/11 anonim ***** válasza:
HP Total Care Advisor-ban próbáld leállítani a backupot. Ugyan nem ismerem, de gyanakszom, hogy adatmentést csinál bizonyos időközökben, emiatt találtál annyi ismeretlen fájlt.
2010. ápr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!