Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A képernyőillesztő program...

A képernyőillesztő program leállt majd helyre állt?!?!

Figyelt kérdés

Egy szombat este kezdodott az egesz, szep nyugodtan leultem a gep ele jatszani, kicsit lazitani, kipihenni a het faradalmait es egyszer csak az este kozepen lefagyott a gepem, majd elsotetult a kepernyo.

*Ujrainditas*

A szamitogepem rendben betoltodott mintha misem tortent volna, nem irt ki semmilyen hibauzenetet sem egyebet.

Nem tudtam mit gondoljak ugyhogy nekiultem tovabb folytatni a felbehagyott jatekot remenykedve hogy ez ilyen eset nem lesz meg egyszer.Mar-mar el is feletkeztem a tortentekrol mikor hirtelen lefagy a jatek ujra, a kepernyo elsotetul majd el kezdett zugni a gepem.

Majd kb tiz perc probalkozas utan nagy nehezen sikerult megnyitni a feladat kezelot s miutan sikeresen bezartam az osszes feleslegesen fuzo programot a jatekkal egyutt a kovetkezo hibauzenetet lattam: A kepernyoilleszto program leallt majd sikeresen helyreallt.

Nem tudtam mire veljem eddig egyszer sem irt ki sem ilyen sem hasonlo hibauzenetet igy hat a google segitsegehez fordultam.A kapott valaszok alapjan kiprobaltam a gepem kitisztitasatol kezdve a videokartyam driverjenek az ujratelepiteseig minden legyes lehetoseget sikertelenul.

Utolso remenykent a ti segitsegeteket kerem hogy mi lehet a problemamra a megoldas mert az en hatalmas informatikus fejemmel(tavol all tolem az informatika) valahogy nem tudtam sehogyse rajonni. A windows ujratelepitese lenne a legutolso opciom amire nem igazan szeretnem hogy sor keruljon...(jelenleg win7 et hasznalok)



2016. ápr. 19. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

AMD videokartya? Ha egyszer elkezdodik folyton csinalni fogja, javithatatlan. Ha olyan a kari hogy elso perctol csinalja akkor van ra fix. De ha igy jon elo az hardverhiba, mint ahogy az osszes olcso epitesu amd szokott csinalni.


Nvidia kartya nem valoszinu hogy ilyet csinaljon, de frissites visszacsinalasa (elozo driver verzio amivel meg nem csinalta elmulik).


Intel hd-n viszont fura problema, ami mikor van mikor nem. Tudtommal mint amd eseten ha elkezdodik akkor vege van, ugy marad.

2016. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
U.I.: amdvel en is tapasztaltam ilyet. Nagyon zavart, el******* 3 ertelmes jatekkal toltheto evet mert vegig sz****m vele. Ujratelepites, drivercsere, sot semmilyen uton modon levo piszkalas nem segitett.
2016. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen sajnos amd videokartyam van ugyh akkor ebbol valoszinuleg csere lesz...
2016. ápr. 19. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy lecseréltem a win 7-et w10 re, megszűnt a hiba.
2016. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!