Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott lenne 2 Acer notebook,...

Adott lenne 2 Acer notebook, ugyanazon típus két változatban: i7/2,4GHz+500MB HDD kontra i5/2,2GHz+1TB HDD. Melyik lenne jobb választás?

Figyelt kérdés

1, [link]


2, h [link]


Majdnem ugyanannyiért van a kettő (egyik ugye akciós), Win10+Office. Melyiket ajánlanátok inkább? Otthoni felhasználás: Internet, Youtube, filmnézés, Excel, esetleg kisebb játékok, egyszerűbb photoshop.



2016. ápr. 20. 20:05
 1/4 BM-Striker ***** válasza:

i7.


HDD-t lehet cserélni, processzort nem.

2016. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

500/1000Gb annyira nem lényeges. A mostani gépemet, ha eladom, úgyis vinyó nélkül (a mostanit legalábbis kiveszem), azt tudom használni külsőként akkor.

Másik kérdés, mivel még így nem vettem laptopot: ilyenkor már előre fel van telepítve Windows+Office, csak bekap és működik elvileg? Telepítő CD-t adnak-e hozzá, hogy esetleg ha kell, újra lehessen rakni?

2016. ápr. 20. 20:43
 3/4 BM-Striker ***** válasza:
Fel van telepítve, Acer-nél nem tudom, hogy adnak-e lemezt, de telepítőt legálisan is let tudod tölteni MS-tól.
2016. ápr. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
i7-eset vedd. Ha a filmeket le akarod tölteni, akkor ígyis-úgyis kell majd venni egy winchestert. Nekem pl. 1tb-os laposom van, de vettem mellé egy winyót.
2016. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!